Jako bardzo doświadczona firma doskonale wiemy, że skuteczne osuszanie budynków wymaga przede wszystkim błyskawicznego ustalenia przyczyny zawilgocenia i metody trwałego usunięcia wilgoci. Profesjonalnie wykonane osuszanie idealnie sprawdzi się w przypadku ścian po zalaniu. Inne przyczyny zawilgocenia muszą zostać właściwie zdiagnozowane. Osuszanie bez usunięcia zarodka problemu będzie bezskuteczne, a jedynie zamaskowana wilgoć powróci w mgnieniu oka.

Zawilgocenia w ostatnich latach stają się coraz popularniejszym problemem, który nęka nie tylko przestarzałe budownictwo, ale również nieco bardziej nowoczesne mury, gdzie nie zwracano uwagi na odpowiednie zabezpieczenie przed wodą. Głównym powodem występowania wilgoci w wielu przypadkach jest brak izolacji poziomej i pionowej budynku lub jej uszkodzenie. Osuszanie stało się w tej chwili niezwykle efektywnym sposobem na skuteczną walkę z tego typu usterkami. Nasza firma Hydrobloker może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w reanimacji ścian po zalaniu. Przez blisko ćwierć wieku działalności wykonaliśmy profesjonalne osuszanie tysięcy budynków. Prezentowana na naszej stronie internetowej realizacje dotyczą domów mieszkalnych, placówek szkolnych, medycznych czy chociażby państwowych oraz rzeszy obiektów użytkowych. Jesteśmy przekonani, że wykonywane przez Hydrobloker osuszanie zaspokoi oczekiwania każdego Klienta!

Sekret tkwi w doświadczeniu oraz zdobytej wiedzy.
Zobacz, dlaczego warto wybrać osuszanie z ramienia Hydrobloker

Początki działalności naszej firmy sięgają 1997 roku i legendarnej już powodzi tysiąclecia. Wtedy kilkanaście procent południowej i zachodniej Polski znalazło się pod wodą. Dla Hydrobloker było to ogromne wyzwanie, któremu jednak sprostaliśmy. Dziś wieloletnie doświadczenie nie jest tylko pustym sloganem reklamowym, ale gwarancją tego, że wykonywane przez specjalistów osuszanie budynków po zalaniu będzie charakteryzowało się najwyższym poziomem skuteczności. W skład świadczonych przez nas usług wchodzi nie tylko osuszanie, ale również fachowa ekspertyza oraz szereg innych prac zabezpieczających budynek przed nawrotem wilgoci. Regularnie powiększana wiedza w zakresie hydroizolacji sprawia, że maksymalnie zredukowaliśmy ilość reklamacji, które może zgłosić każdy Klient zamawiający u nas osuszanie bądź inną usługę. To tylko potwierdza pełen profesjonalizm firmy. Sprawdź to na własnej skórze! Stacjonarnie jesteśmy obecni w ścisłym centrum miasta Wrocław, jednak osuszanie bez problemu wykonamy w każdym miejscu Polski!

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kontakt