Co mówią o nas klienci

Po wielu latach od wykonania izolacji poziomej muru nie mam w domu ani śladu wilgoci. Kupiłem stary dom w złym stanie do kapitalnego remontu. Dziś trudno uwierzyć, że był tak zagrzybiony i mokry.

- Andrzej Sosnowski

Po wykonaniu prac otrzymałam długoletnią pisemną gwarancję oraz bezpłatne instrukcje w zakresie dalszego remontu budynku. Mogłem zadzwonić z prośbą o bezpłatną poradę w zakresie doboru materiałów budowlanych oraz dalszej eksploatacji pomieszczeń, kilka lat po wykonaniu prac izolacyjnych.

- Julia Ostrowska

Szybko, sprawnie i czysto wykonane prace. Wysoki poziom kultury pracowników. Punktualna i profesjonalna ekipa. Przy większym zleceniu można negocjować cenę.

- Igor Wrona

Firma fachowo i trafnie określiła przyczyny zawilgocenie budynku oraz przeprowadziła prace naprawcze. Z efektów prac jestem bardzo zadowolony. Przekonali mnie długą obecnością na rynku, tysiącami osuszonych budynków i bardzo długą pisemna gwarancją.

- Michał Kozłowski

Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszę się zatem, że podejmując współpracę z osuszanie.info poznałem zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Mogę spokojnie przyznać, że klient jest dla nich ważny.

- Andrzej Kubiak

Firmę polecił mi sąsiad, korzystający z ich usług przed wieloma laty. Potwierdził trwały efekt wykonanych u siebie prac.

- Antoni Michalski

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kontakt