O nas

Posiadamy 25 letnie doświadczanie na w branży osuszanie budynków, co pozwala nam na szybkie ustalenie przyczyn zawilgocenia oraz skuteczne ich usunięcie.

Nasza podstawowa działalność polega na wykonywaniu izolacji poziomych murów budynków oraz bezwykopowych izolacji pionowych ze wzmocniłem wytrzymałości mur w strefie iniekcji.

Wykonujemy także inne roboty izolacyjne.

Na nasze prace udzielmy długoletniej pisemnej gwarancji.

Konkurencyjność

Producenci środków izolujących podają ilości technologiczne zużycia środków obliczonych w warunkach laboratoryjnych. Mury w starych budynkach posiadają natomiast rozwarstwienia, pory, szczeliny, pustki, nieszczelne fugi itd. Powoduje to znaczne zwiększenie zużycia materiału w stosunku do danych z instrukcji technicznych. Stosowanie w tych warunkach ilości technologicznych nie zapewnia prawidłowej izolacji muru, niestety większość wykonawców poprzestaje na tym, aby ograniczyć koszty i nie dopłacić do interesu. W naszych pracach nie stosujemy terminu „ilości technologiczne” i używamy takich ilości, aby skutecznie wytworzyć izolację w każdym typie muru. A przy tym koszt naszej usługi (materiał plus wykonanie) są tańsze niż cena popularnych materiałów izolacyjnych dostępnych w marketach budowlanych.

Dostępność 24/7

Do Państwa dyspozycji pozostaje formularz kontaktowy, za pomocą którego można w każdej chwili przesłać swoje zapytanie.

Bez ukrytych kosztów

Zawsze podajemy ceny usługi zawierającej wszystkie opłaty i podatki. Stasujemy ceny zryczałtowane co oznacza, iż każdy wzrost kosztów prac podczas wykonywania usługi, obciąża wyłącznie wykonawcę usługi.

Profesjonalne wykonanie

Poprzez 25 lat doświadczeń potrafimy wykonać izolacje w każdym typie muru oraz udzielić długoletniej gwarancji.

Przystępne ceny

Naszym klientom zapewniamy wysoki poziom usług w niski cenach.

CO MÓWIĄ NASI KLIENCI

NASI KLIENCI

Jeśli masz problem z wilgocią w domu ... Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Kontakt